ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР про користування послугами компанії «International Marketing Business Academy»
(редакция дійсна з 21.08.2018)
1. Вступ
Цей документ (далі - "Оферта") є офіційною публічною пропозицією компанії "INTERNATIONAL MARKETING BUSINESS ACADEMY" укласти договір на зазначених нижче умовах (ч. 1 ст. 642 Цивільного кодексу України). Договір укладається між вами (користувачем сайту https://imbacademy.com.ua/ або замовником послуг, пропонованих на сайті) і нами - компанією "INTERNATIONAL MARKETING BUSINESS ACADEMY".

Прийняти пропозицію до укладення договору може будь-яка дієздатна особа, зацікавлена в послугах компанії "INTERNATIONAL MARKETING BUSINESS ACADEMY" що досягла 18-річного віку (у разі прийняття пропозиції від імені організації, представник організації повинен мати достатній обсяг повноважень).

Під компанією "INTERNATIONAL MARKETING BUSINESS ACADEMY" розуміється: Фізична особа-підприємець Смотрич К.Д. (Реєстраційний номер ЄДРПОУ 3054125423). Реквізити постачальника послуг будуть вказані в електронній квитанції, інвойсі платіжної системи або виставленому вами рахунку.
2. Предмет договору
Предметом договору є користування послугами, пропонованими на сайті в мережі Інтернет за адресою https://imbacademy.com.ua/ (далі по тексту - "сайт"), а також ліцензійним контентом (навчальними матеріалами) компанії "INTERNATIONAL MARKETING BUSINESS ACADEMY".
3. Умови договору
Якщо з вами не укладено іншого письмового договору або угоди, то ваш договір з компанією "INTERNATIONAL MARKETING BUSINESS ACADEMY" завжди включає в себе, щонайменше, ті Умови та Положення, які викладені в цьому документі (далі іменуються "Загальні умови"). Будь ласка, прочитайте оферту уважно. Ця оферта є достатньою юридичною підставою для замовлення послуг і їх оплати.

Додаткові умови договору

Так як ми надаємо безліч різних послуг, для деяких з них можуть діяти ДОДАТКОВІ УМОВИ договору (наприклад, додаткові гарантії повернення, умови відновлюваної платної підписки або ж обмежений термін акції та ін.) - далі іменуються «Додаткові умови». В такому випадку, ДОДАТКОВІ УМОВИ є частиною вашого договору, укладеного з нами.

ДОДАТКОВІ УМОВИ договору наведені в відповідних розділах сайту, на сторінках замовлення послуг або в які направляються вам електронних повідомленнях (електронні листи і квитанції, рахунки та будь-які інші електронні повідомлення, які містять інформацію про істотні умови угоди).

Спеціальні умови договору

Крім ЗАГАЛЬНИХ УМОВ і ДОДАТКОВИХ УМОВ, ваш договір з компанією "INTERNATIONAL MARKETING BUSINESS ACADEMY" завжди включає СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ договору (наприклад, опис пакета послуг, термін і спосіб надання послуг або їх вартість та ін.) - далі "СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ".
СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ договору публікуються безпосередньо на сторінці з описом продукту (послуги) на нашому сайті або ж в які направляються вам повідомлення, які є частиною вашого договору, укладеного з нами.
ЗАГАЛЬНІ УМОВИ, ДОДАТКОВІ УМОВИ і СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ договору (далі разом іменуються «УМОВИ») складають ваш договір про користування послугами, укладений з компанією "INTERNATIONAL MARKETING BUSINESS ACADEMY". Ми залишаємо за собою право змінювати або вводити будь-які ДОДАТКОВІ і СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ договору, обов'язкові для виконання.
4. Ухвалення умов (акцепт оферти)
Користуючись сайтом і замовляючи послуги, пропоновані на сайті, ви робите акцепт оферти і укладаєте з нами договір, на умовах, викладених в цьому документі.
Акцепт оферти рівносильний укладенню двосторонньої угоди в простій письмовій формі (ч. 2 ст. 640 Цивільного кодексу України).

Прийняти пропозицію до укладення договору (УМОВИ договору) за допомогою таких дій:

(А) вчиненням дії, що свідчить про прийняття УМОВ (натисканням на кнопку, проставленням галочки в чекбокс або аналогічною дією) на сторінці замовлення послуги на нашому сайті; або
(Б) оплатою виставленого вам рахунки або електронного інвойсу платіжної системи (оплата переходом по наданому нами посиланню);
(Б) фактичним користуванням послугами компанії "INTERNATIONAL MARKETING BUSINESS ACADEMY" або ліцензійним контентом. У цьому випадку Ви погоджуєтеся з тим, що ми будемо розглядати факт використання послуг і контенту, як прийняття УМОВ (акцепт оферти)

Акцепт оферти означає, що ви беззастережно приймаєте всі УМОВИ договору. Якщо ви не згодні з УМОВАМИ договору - залиште сайт і припиніть використовувати Послуги.
5. Вартість та опис послуг "INTERNATIONAL MARKETING BUSINESS ACADEMY"
Послуги і безкоштовні матеріали

Обсяг доступних вам послуг, залежить від придбаного продукту (пакета послуг).
Якщо ви користуєтеся послугами або матеріалами, доступними в відкритих розділах сайту, ви отримуєте тільки базову інформацію щодо необхідної тематики.
У разі придбання платних послуг, ви отримуєте розширену інформацію, а також доступ до платного контенту і платних сервісів сайту. Ви можете придбати окремий продукт (пакет послуг) за одноразову плату.
Будь ласка, зверніть увагу, що деякі передплачені пакети послуг мають на увазі отримання доступу відразу до декількох продуктів. Однак, якщо це не так, для отримання додаткових послуг, вам необхідно придбати такі послуги окремо.


Ціни і вартість послуг

Вартість послуг публікується на сторінці замовлення послуг, на нашому сайті, а також в направленних вам електронних повідомленнях. Остаточна вартість послуг у валюті платежу (UAH) відображається на сторінці оплати послуг і фіксується в електронному інвойсі платіжної системи або в виставленому вам рахунку. Вартість послуг не включає додаткові комісії банків і платіжних систем.
6. Користування сайтом і замовлення послуг
Користуючись сайтом або послугами, ви приймаєте Умови, а також нашу Політику конфіденційності, яка опублікована за адресою https://imbacademy.com.ua/privacy. Перш ніж замовляти, оплачувати або користуватися послугами, уважно ознайомтеся з цим документом. Якщо ви не згодні з їх змістом, залиште сайт і припиніть використовувати наші послуги.

Якщо ви зареєструвалися на сайті або оформили замовлення на пропоновані на сайті послуги, або ж фактично користуєтеся нашими послугами, ви погоджуєтеся з тим, що ми можемо відправляти вам електронні листи, повідомлення та повідомлення, які містять рекламну інформацію: рекламні розсилки, інформацію про послуги і наших акціях (або акціях наших партнерів) за номером телефону і e-mail, зазначеним вами при реєстрації або оформлення замовлення. При необхідності, ви завжди можете відмовитися від їх отримання.

Ви повинні дотримуватися всі УМОВИ договору і правила надання послуг, з якими вам буде запропоновано ознайомитися при оформленні замовлення або в процесі користування послугами.
Ви погоджуєтеся з тим, що ви не будете брати участь в діяльності, яка порушує функціонування сайту, Послуг або пов'язаних з ними серверів і мереж, а також діяльності, яка може псувати ділову репутацію компанії "INTERNATIONAL MARKETING BUSINESS ACADEMY".
Ви приймаєте на себе повну відповідальність за порушення ваших зобов'язань, представлених в УМОВАХ договору, а також за всі наслідки цих порушень.
7. Укладення угоди
Порядок формування та укладення відповідної угоди (договору) залежить від обраного вами продукту (пакета послуг) і методу оплати, а також від того, оформляєте ви замовлення на послуги вперше або ж ви вже здійснили реєстрацію на сайті.

Реєстрація на сайті, підписка на поштову розсилку, оформлення замовлення і оплата Послуг на сайті (введення ваших платіжних реквізитів) неможливі без отримання Вашої попередньої згоди з усіма УМОВАМИ договору, положеннями і нашої Політики конфіденційності (без проставлення відмітки «Я прочитав (-ла) і приймаю Умови надання послуг і Політику конфіденційності »у відповідному чек-боксі, під формою збору даних).

Момент укладення договору

Відвідуючи сайт, користуючись послугами або матеріалами компанії "INTERNATIONAL MARKETING BUSINESS ACADEMY", ви укладаєте з нами Ліцензійну угоду на використання контенту. Реєструючись на участь у заході, ви укладаєте з нами договір про надання послуг.

У разі придбання передплаченого пакету послуг, ви укладаєте з нами договір в момент натискання на кнопку «Взяти участь» або «Купити» (або інше аналогічне поле).

У разі купівлі квитків на живі заходи (вечірка, форум, івент, оффлайн-тренінг, інтенсив, коучинг, семінар), ви укладаєте з нами договір купівлі-продажу квитків на захід в момент натискання на кнопку «Взяти участь» або «Купити» ( або інше аналогічне поле).

У разі оплати замовлення без використання систем прийому електронних платежів, Договір вважається укладеним у момент оплати вами виставленого рахунку або електронного інвойсу платіжної системи (оплата переходом по посиланню).

Придбання декількох продуктів або додаткових послуг

Ви можете одночасно придбати і користуватися однією або декількома послугами компанії "INTERNATIONAL MARKETING BUSINESS ACADEMY".

Виправлення помилок введення

Реєструючись на нашому сайті або замовляючи послуги, ви в будь-який момент можете перервати процес оформлення покупки і виправити помилки введення до моменту завершення процесу реєстрації або оформлення замовлення - оплати послуг чи білетів. Ви, також, завжди можете зв'язатися з нами і повідомити про допущені помилки введення, для цього надішліть нам повідомлення електронної пошти або лист за адресою, вказаною на сайті.
8. Терміни надання послуг
Разові послуги

Будь-які разові послуги / передплачені пакети послуг, які купуються на сайті, можуть бути запропоновані на певний період (мати фіксований термін надання послуг). В такому випадку, надання послуг припиниться після закінчення зазначеного терміну. Дії з Вашого боку, спрямованого на припинення послуг, не потрібно.

Обмежений термін доступу до контенту

Деякі пакети послуг передбачають надання користувачу доступу до ліцензійного контенту на обмежений термін. В такому випадку, користувач отримує доступ до контенту на термін, зазначений у СПЕЦІАЛЬНИХ УМОВАХ, опублікованих на сторінці з описом продукту на нашому сайті (сторінці замовлення послуг).
9. Умови резервування (замовлення) послуг
Здійснюючи бронювання послуг, ви оформлюєте попереднє замовлення на послуги компанії "INTERNATIONAL MARKETING BUSINESS ACADEMY" зі знижкою, за спеціальною ціною. Ви вносите вартість бронювання і отримуєте фіксовану ціну, діючу на момент оформлення бронювання. Залишок вартості послуг, ви повинні внести протягом терміну, зазначеного в пропозиції, опублікованому на сторінці продукту.

Внесена вами сума (вартість бронювання) вважається авансом і буде зарахована в рахунок оплати послуг.

Якщо ви повністю не оплатите заброньовані послуги в зазначений термін, ми повернемо вам отримані кошти, але ви втратите право придбати послуги за спеціальною ціною, і завжди можете придбати їх за звичайною ціною, опублікованій на сайті.

Якщо до моменту повної оплати послуг, ви встигли скористатися послугами, ми утримаємо з суми повернення вартість фактично наданих послуг, відповідно до нашої Політики повернення, описаної в цьому документі.

Ви також можете використовувати внесену вами суму для часткової оплати інших послуг компанії "INTERNATIONAL MARKETING BUSINESS ACADEMY", протягом двох (2) календарних місяців з дати першого платежу (внесення броні), для цього зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів. По закінченню двомісячного терміну з дати платежу, вартість бронювання не повертається.

Зверніть увагу, бронювання має на увазі замовлення мінімального пакету послуг (найменшої вартості), але ви завжди можете вибрати інший пакет послуг, за умови доплати різниці у вартості.
10. Умови оплати
Списання коштів

У разі оплати послуг на сайті, в момент оформлення замовлення (успішного введення платіжних реквізитів у фрейм платіжної системи) відбувається разове списання суми вартості замовлених послуг. Валюта платежу - українська гривня (UAH)

При оплаті послуг картою, сума списання визначається виходячи з курсу міжнародних платіжних систем VISA або MasterCard. Крім того, сума списання може включати додаткові комісії банків і платіжних систем.

Невиконання платіжних зобов'язань

Ми залишаємо за собою право пред'являти претензії з приводу порушення встановлених термінів оплати послуг. У разі неможливості списання грошових коштів з вашої платіжної карти або чергового платежу, ми маємо право не починати надання Послуг або призупинити їх надання, до моменту їх належної оплати.
11. Спосіб оплати
Ви можете ознайомитися з доступними способами оплати наших послуг на сайті.

У разі оплати послуг банківським переказом, ви зобов'язані повідомити про скоєний платіж та направити нам зображення документів, що підтверджують оплату послуг за адресою електронної пошти, вказаною на нашому сайті. Ви розумієте, що оплачуючи послуги банківським переказом, ви робите акцепт оферти і підтверджуєте вашу згоду з усіма, без винятку, УМОВАМИ надання послуг.

У разі сплати нами додаткових комісій або виникнення інших витрат, внаслідок відхилення платежу з вашої вини (наприклад: недостатньо коштів на карті; допустимий кредитний ліміт по карті вже вичерпано), ми залишаємо за собою право додатково списати з вашої картки / рахунку суму фактично понесених нами витрат.

Ми зберігаємо за собою право, в будь-який момент, на свій розсуд, змінити спосіб оплати товару, що купується і / або відмовитися від пропонованого раніше способу оплати, запропонувавши альтернативні способи оплати.
12. Політика повернення і перенесення термінів надання послуг
Політика відмови від послуг

Після оформлення замовлення та оплати, в кожному окремому випадку, ви отримуєте право відмовитися від Послуг та отримати відшкодування коштів. Ви маєте право відмовитися від оплачених послуг, повідомивши нас про це у встановлені терміни.

Від дати отримання нами запиту на повернення залежить можливість повернення коштів, а також сума утримань, пов'язаних з поверненням. Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що, якщо ви вже почали користуватися послугами протягом терміну відмови, ми утримаємо з суми платежу вартість фактично наданих послуг, на момент отримання запиту на повернення.

Політика відмови від участі в заходах

Якщо ми отримали запит на повернення:

(А) за чотирнадцять (14) і більше календарних днів до дати проведення заходу або майстер-класу, незалежно від причин відмови, - ми повернемо вам всі отримані кошти (за вирахуванням комісій платіжних систем, пов'язаних з поверненням);

(Б) в період від тринадцяти (13) до шести (6) календарних днів до дати проведення заходу або майстер-класу, незалежно від причин відмови - ми повертаємо отримані кошти, за утриманням тридцяти (30)% від сплаченої суми;

(В) за п'ять (5) і менш календарних днів включно перший день проведення заходу, а саме, участь в першому модулі, - ми повертаємо отримані кошти, за утриманням п'ятдесяти (50)% від сплаченої суми;

(Г) на другий день проведення заходу, а саме, після участі в другому і більш модулях, або пізніше, - ми не робимо повернення; ми утримаємо всю суму авансу в якості компенсації збитків, завданих вашим односторонньою відмовою від договору.


Оформлення повернення

Для відмови від послуг та оформлення повернення, напишіть нам за адресою або зверніться в службу підтримки за телефоном, вказаним на сайті. Ми підтвердимо отримання запиту на повернення e-mail повідомленням за адресою, вказаною при оформленні замовлення.

Для оформлення повернення, обов'язково повідомте нам: ПІБ і e-mail, зазначені при оформленні замовлення; назва Послуги; дату замовлення; інформацію про платежі; причини відмови від послуг, а також іншу необхідну інформацію. Ви розумієте, що якщо ви не надасте необхідну інформацію, ми маємо право відмовити вам у поверненні і не розглядати ваше звернення.

Наслідки відмови від послуг

Якщо ви оформили запит на повернення в зазначений термін, ми повернемо вам кошти протягом чотирнадцяти (14) днів з дня отримання запиту. Для повернення коштів ми скористаємося тим же способом платежу, який ви використовували при оплаті послуг. Ми втримаємо з суми повернення все Спеціальні комісії банків і платіжних систем, пов'язані з поверненням платежу.

Якщо ви не користувалися послугами (не взяли участь у заході) не з нашої вини або відмовилися від користування послугами з порушенням термінів або встановленого порядку, ми не відшкодовуємо вам вартість таких послуг.

Особливі умови відмови і додаткові гарантії повернення

Ми залишаємо за собою право встановлювати інші правила відмови для окремих Послуг (програм навчання, продуктів, живих заходів та ін.) Або надавати вам додаткові гарантії безумовного повернення, публікуючи ДОДАТКОВІ УМОВИ відмови від послуг на сторінці продажу продукту.

Перенесення термінів надання Послуг

Не пізніше двох (2) місяців з дати оплати Послуг (здійснення першого платежу), ви маєте право запросити перенесення термінів надання Послуг на інші календарні дати і взяти участь в наступному заході (на умовах аналогічного пакета послуг, еквівалентного придбаному за вартістю). В такому випадку, повернення грошових коштів не здійснюється, а ми повідомимо вам нові можливі календарні дати заходів. Перенесення термінів надання Послуг можливий не більше одного разу.

Для дотримання встановленого терміну, вам досить повідомити нас в порядку, встановленому для оформлення запиту на повернення. Ми зберігаємо за собою право встановлювати інші правила перенесення термінів надання послуг для окремих продуктів, публікуючи ДОДАТКОВІ УМОВИ перенесення на сторінці продукту.

Використання коштів для оплати іншого продукту

Не пізніше двох (2) місяців з дати здійснення платежу, ви маєте право запросити зарахувати сплачені кошти в рахунок оплати будь-якого іншого нашого продукту (Послуги). Якщо вартість придбаного товару є більшими за розмір внесеної вами суми (депозиту), ви зобов'язуєтеся доплатити різницю до початку надання Послуг. Якщо сума депозиту перевищує вартість замовленого продукту, різниця вартості не повертається.

Для дотримання встановленого терміну, ви повинні повідомити нас в порядку, встановленому для оформлення запиту на повернення.


Закінчення періоду відмови

У разі, якщо до закінчення терміну відмови і / або до моменту отримання запиту на повернення, Послуги були надані в повному обсязі (наприклад: ви вже отримали доступ до всіх матеріалів, або взяли участь в заході), повернення грошових коштів не здійснюється. Якщо запит на повернення отримано з порушенням встановлених термінів відмови, повернення грошових коштів не здійснюється.
13. Право на використання контенту компанії "INTERNATIONAL MARKETING BUSINESS ACADEMY"
Залежно від замовленого пакета послуг, ви отримуєте доступ до певного контенту (інформаційним і іншим матеріалам), авторські та суміжні права, на який захищені або в будь-якому випадку належать нам, незалежно від факту реєстрації та території їх дії.

Ми надаємо вам неексклюзивне, непередаване право (обмежену ліцензію) на використання контенту в особистих цілях, на умовах цієї угоди на весь термін надання послуг, якщо інше не передбачено умовами пакета послуг.

Ви попереджені, що скрінкасти (відеозапис інформації, виведеної на екран комп'ютера) уроків і онлайн-трансляцій "INTERNATIONAL MARKETING BUSINESS ACADEMY", а також фото-, аудіо- і відеозйомка живих заходів (семінарів, майстер-класів, виступів, вечірок) строго заборонені . У разі порушення цієї вимоги, ми маємо право заблокувати ваш аккаунт і припинити надання послуг, без повернення оплати. Ми втримаємо внесену вами суму, в якості штрафу за грубе порушення умов договору.


Використання інтелектуальної власності

Знак для товарів і послуг, його зображення, а також торговельне найменування "INTERNATIONAL MARKETING BUSINESS ACADEMY" тм зареєстровані і належать нам. Всі права захищені.
Всі матеріали, розміщені на сайті https://imbacademy.com.ua/ і інших сайтах проекту, а також матеріали, надані вам в ході надання платних послуг (контент), є об'єктом авторського права, виключні права, на використання яких, належать компанії "INTERNATIONAL MARKETING BUSINESS ACADEMY". Право використання контенту і матеріалів, що входять до складу сайту або отриманих в процесі надання Послуг, обмежена використанням контенту в особистих некомерційних цілях і не допускається в інших випадках.

Копіювання, модифікація, повне або часткове використання, публічне відтворення і поширення матеріалів, розміщених на сайті, або надаються вам в ході надання послуг, так само як і використання контенту в комерційних цілях, без письмового дозволу правовласника, строго заборонено і переслідується по закону.

Ви погоджуєтесь не відтворювати, не дублювати, не копіювати, не продавати, не обмінювати і не перепродавати матеріали, отримані в процесі надання послуг, в будь-яких цілях, якщо право на це не було надано вам правовласником в окремому письмовому договорі, а також не використовувати інші об'єкти інтелектуальної власності без нашого письмового дозволу.

Будь-яке порушення авторських і суміжних прав переслідується відповідно до законодавства України та міжнародного законодавства, і тягне наступ цивільної, адміністративної та кримінальної відповідальності.
14. Відповідальність за послуги неналежної якості
Приписи закону

Положення чинного законодавства про захист прав споживачів, в частині пред'явлення претензій з приводу послуг неналежної якості, поширюються на виникаючі відносини, незалежно від УМОВ договору. Права споживача, надані вам законом, в будь-якому разі, не будуть порушені.

Застереження про гарантії

Ми не даємо жодних гарантій, що користування Послугами компанії "INTERNATIONAL MARKETING BUSINESS ACADEMY" принесе очікуваний вами результат. Ми не можемо обіцяти вам успіх. Але, конкретні результати залежать від багатьох чинників, на які ми не можемо вплинути (такі як, ваші індивідуальні очікування). Тому, результати різних користувачів можуть сильно відрізнятися при користуванні одними і тими ж послугами.

Ви розумієте, що ваше незгоду з думкою наших експертів (спікерів), методикою і змістом, не є підставою для повернення коштів.
15. Відповідальність
Загальні положення

У разі порушення сторонами зобов'язань, надання недостовірної інформації при укладанні або в ході виконання договору, сторони несуть відповідальність у встановленому порядку.

Ми несемо відповідальність за:

- порушення УМОВ надання послуг;
- надання Послуг неналежної якості.

Ми не несемо відповідальності за:

- неможливість надання послуг з причин від нас не залежать (включаючи форс-мажор, порушення роботи ліній зв'язку, несправність обладнання і програмного забезпечення, що не належить нам);
- за повні або часткові переривання надання послуг, пов'язані із заміною обладнання, програмного забезпечення або проведення інших планових робіт, викликаних необхідністю підтримки працездатності та розвитку технічних засобів (якщо ми повідомили вас заздалегідь);
- порушення безпеки обладнання і програмного забезпечення, використовуваного вами для отримання послуг;
- втрату конфіденційної інформації або її частини, якщо в цьому немає нашої провини;
- будь-які збитки третіх осіб, що виникли не з нашої вини.


Ви несете відповідальність за:

- за достовірність і правильність реєстраційних і платежів, зазначених вами в процесі реєстрації на сайті або оформленні замовлення;
- використання третіми особами ваших облікових даних, які використовуються для отримання доступу до Послуг;
- використання контенту компанії "INTERNATIONAL MARKETING BUSINESS ACADEMY", з метою подальшого перепродажу, розповсюдження або передачі третім особам;
- порушення УМОВ користування сайтом і послугами компанії "INTERNATIONAL MARKETING BUSINESS ACADEMY";
- порушення умов платежу;
- втручання в роботу сайту і доступних сервісів або спробу отримати до них доступ в обхід наших інструкцій.


Обмеження відповідальності

Наша сукупна відповідальність за будь-яким позовом або претензії обмежується сумою придбаної послуги.

У разі порушення нами термінів надання послуг, наша відповідальність обмежується виключно:

- продовженням термінів надання послуг, або
- наданням послуг в нові терміни до повного виконання наших зобов'язань, або
- поверненням вартості послуги, наданої невчасно.


Відповідальність наших працівників і агентів

У тих випадках, коли наша відповідальність обмежена або виключається, таке ж обмеження відповідальності або її виключення стосується наших працівників і агентів.
16. Відповідальність за розміщувані вами матеріали і контент
Обмеження відповідальності за розміщення контенту

Ви несете відповідальність за контент і матеріали, які ви розміщуєте на нашому сайті, а також в групах і чатах компанії "INTERNATIONAL MARKETING BUSINESS ACADEMY". Ми не несемо відповідальності за розміщувані вами матеріали і контент, і не здійснюємо їх відстеження.

Відповідність вимогам законодавства

Розміщуючи ваш власний контент, ви зобов'язані дотримуватися вимог законодавства України, а також вашої країни проживання. У будь-якому випадку забороняється публікація контенту порнографічного та сексуального характеру, пропагує насильство, садизм, дискримінацію, яка містить загрозу або наклеп.

Крім того, ваш контент не повинен порушувати прав третіх осіб. Справжнє стосується майнових і особистих немайнових прав третіх осіб, в тому числі прав інтелектуальної власності (наприклад, авторське право і права на товарний знак і торгове найменування). Зокрема, ви зобов'язані не порушувати права третіх осіб при розміщенні коментарів / відгуків, фото профілю або будь-яких картинок, які ви публікуєте.

Ми маємо право в будь-який момент видалити або перемістити будь-який контент, розміщений вами, якщо вважатимемо, що він порушує права третіх осіб або вимоги законодавства. Якщо ж ви порушуєте зазначені принципи розміщення контенту ми маємо право направити вам письмове попередження і тимчасово заблокувати ваш обліковий запис і призупинити надання послуг, або розірвати договір в односторонньому порядку.


Відшкодування збитку

Якщо ви порушуєте УМОВИ договору, ви зобов'язані відшкодувати нам всі збитки, понесені у зв'язку із задоволенням претензій третіх осіб (чиї права ви порушили). Ми залишаємо за собою право пред'являти вам претензії за втрати і інші вимоги, в порядку регресу.
17. Термін дії пропозиції (оферти)
Оферта, а також всі її УМОВИ (ЗАГАЛЬНІ УМОВИ, СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ і ДОДАТКОВІ УМОВИ) діють до тих пір, поки не будуть змінені або відкликані компанією "INTERNATIONAL MARKETING BUSINESS ACADEMY".

Припинення дії (відгук) оферти не вплине на юридичні права, зобов'язання і відповідальність, які діяли для вас і компанії "INTERNATIONAL MARKETING BUSINESS ACADEMY", і виникли до моменту відкликання оферти або припинення дії УМОВ.
18. Термін дії договору
Договір про користування сайтом (матеріалами сайту) вважається укладеним на невизначений термін і діє, поки не буде розірваний Вами або нами.

Договір про надання послуг, укладений в зв'язку з користуванням безкоштовними послугами, придбанням пакета послуг або покупки квитка на живе захід, діє до повного виконання зобов'язань сторонами.
19. Припинення користування послугами
Ви маєте право припинити користування сайтом і безкоштовними послугами в будь-який час, без пояснення причин.

Для припинення користування платними послугами, повідомте нам про це, звернувшись у службу підтримки користувачів, по одному з телефонів, зазначених на сайті.

Будь ласка, зверніть увагу, після того як ви відмовилися від послуг (розірвали договір), ви втратите доступ до всього придбаного контенту і доступним послуг. У разі, якщо на момент розірвання договору (угоди) ви все ще маєте доступ до придбаного пакету послуг (платного контенту) або квиток на відвідування живого заходи, будь-яка сума, яку ви сплатили в рахунок оплати послуг і сервісів "INTERNATIONAL MARKETING BUSINESS ACADEMY» не буде повернута, в тому числі і сума вартості фактично невикористаних послуг.

Ми залишаємо за собою право розірвати укладений з вами договір без вказівки причин, за умови спрямування вам електронного повідомлення не пізніш як за два (2) тижні до планованої дати розірвання.

Ми можемо в будь-який час анулювати договір з вами, якщо:

(А) ви порушили будь-яке положення УМОВ (або вчинили дії, які явно свідчать про вашому небажанні чи нездатності дотримуватися УМОВИ договору), або

(Б) ми змушені зробити це за вимогами законодавства (наприклад, якщо надання Вам послуг є незаконним або перестає бути законним), або

(В) компанія "INTERNATIONAL MARKETING BUSINESS ACADEMY" припиняє надання Послуг в країні, в якій ви проживаєте або користуєтеся послугами, або

(Г) надання послуг стає нерентабельним з точки зору компанії "INTERNATIONAL MARKETING BUSINESS ACADEMY".

Якщо ви спробуєте втрутитися в роботу сайту, серверів та інших автоматизованих систем "INTERNATIONAL MARKETING BUSINESS ACADEMY" або грубо порушите Умови, або якщо ми запідозримо вас в цьому, ми можемо призупинити або повністю заблокувати вам доступ до сайту і послуг.


Одностороння відмова від договору з вагомих підстав

Кожна сторона має право відмовитися від договору в односторонньому порядку з вагомих підстав.
Зокрема, ми маємо право анулювати ваш акаунт і розірвати договір з вами (угоду користувача) негайно, в разі, якщо ви порушуєте наші авторські права або грубо порушуєте УМОВИ договору, а також в разі виникнення заборгованості по оплаті послуг.
20. Персональна інформація (дані)
Ми обробляємо вашу персональну інформацію відповідно до нашої Політики конфіденційності, ви завжди можете знайти актуальну версію Політики конфіденційності на сайті за адресою https://imbacademy.com.ua/privacy. Ці умови встановлюють правила збору, обробки та використання вашої персональної інформації.

Зверніть увагу, що, користуючись сайтом або послугами, заповнюючи реєстраційні форми на сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності та даєте згоду на збір і обробку ваших персональних даних та іншої персональної інформації. Якщо ви не згодні з положеннями Політики конфіденційності і описаними в ній правилами збору, обробки та використання персональної інформації, припиніть використовувати наші послуги і покиньте сайт.
21. Зміни в умовах договору
Ми залишаємо за собою право змінювати або доповнювати умови цієї оферти (ЗАГАЛЬНІ УМОВИ договору), розмістивши на цій сторінці відповідне повідомлення і нову редакцію оферти. Настійно рекомендуємо часто перевіряти цю сторінку і дату внесення останніх змін, зазначену у верхній частині сторінки.

У разі зміни СПЕЦІАЛЬНИХ або ДОДАТКОВИХ УМОВ договору, ми розмістимо нову редакцію СПЕЦІАЛЬНИХ і ДОДАТКОВИХ УМОВ безпосередньо на сторінці з описом продукту (сторінка замовлення послуги).

Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що користування ПОСЛУГАМИ після зміни УМОВ договору, розглядається нами як прийняття вами цих УМОВ в новій редакції. У разі якщо ви заперечуєте проти нової редакції ЗАГАЛЬНИХ, СПЕЦІАЛЬНИХ або ДОДАТКОВИХ УМОВ, відправляйте нам повідомлення електронною поштою або поштою за адресою, вказаною на сайті. Однак, ми безумовно зберігаємо за собою право на односторонню відмову від договору в установленому порядку, в разі якщо ви відмовитеся прийняти УМОВИ.
22. Загальні правові умови
ЗАГАЛЬНІ УМОВИ договору, викладені в цій оферті, а також СПЕЦІАЛЬНІ і ДОДАТКОВІ УМОВИ, опубліковані на сторінці з описом продукту, складають повний текст договору про користування сайтом і послугами компанії "INTERNATIONAL MARKETING BUSINESS ACADEMY", що укладається між вами та компанією "INTERNATIONAL MARKETING BUSINESS ACADEMY ", а також визначають порядок надання послуг (за винятком послуг, що надаються на підставі окремого письмового договору, якщо такі є) і повністю замінюють всі попередні угоди і домовленості між вами і компанією "INTERNATIONAL MARKETING BUSINESS ACADEMY".

Дійсність положень

При наявності розбіжностей між ЗАГАЛЬНИМИ УМОВАМИ і ДОДАТКОВИМИ УМОВАМИ договору, положення ДОДАТКОВИХ УМОВ, що відносяться до відповідної Послуги або продукту, мають переважну силу. При наявності розбіжностей між ЗАГАЛЬНИМИ або ДОДАТКОВИМИ УМОВАМИ договору і СПЕЦІАЛЬНИМИ УМОВАМИ, СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ мають переважну силу (завжди застосовується більш спеціальна норма).

Якщо судовий орган, визнає недійсність будь-якого положення УМОВ договору, відповідне положення буде виключено з УМОВ, зі збереженням дії інших положень: інші положення УМОВ як і раніше будуть дійсні, і їх дотримання може забезпечуватися в судовому порядку.


Застосовне право

Відносини сторін регулюються положеннями законодавства України, а також Конвенцією про міжнародні договори купівлі-продажу. У частині законодавства про захист прав споживачів застосовується законодавство країни постійного проживання користувача.
23. Додаткові умови для організації
Якщо ви є юридичною особою, то приватна особа, яка прийняла умови від імені вашої організації, заявляє і гарантує, що вона вповноважена брати зобов'язання від вашого імені і володіє достатніми повноваженнями, щоб приймати пропозицію до укладення договору і УМОВИ договору від вашого імені (щоб уникнути непорозумінь, термін «Ви», стосовно до юридичних осіб, означає організацію).
24. Інформація про постачальника послуг
ФОП Смотрич Ж.О.
65076 м. Одеса,
вул. Генерала Петрова, буд. 58, кв. 65.
Ідентифікаційний код 2603611691

Тел: +38 050 382 26 55
e-mail: js@imbacademy.com.ua
Made on
Tilda